Parduotuvės taisyklės

1) Decoratedmetal.com elektroninėje parduotuvėje atliekamiems pirkimo – pardavimo sandoriams taikomos Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.

2) Kliento pateiktas užsakymas yra laikomas Kliento noru įsigyti tam tikras prekes iš Decoratedmetal.com. Klientui pateikus užsakymą pirkti prekes iš Decoratedmetal.com, Decoratedmetal.com išsiunčia Klientui pranešimą, patvirtinantį Kliento užsakymo gavimą, kartu su visais užsakymo rekvizitais (toliau – Užsakymo patvirtinimas). Užsakymo patvirtinimas reiškia, kad Decoratedmetal.com gavo Kliento užsakymą, tačiau tai nėra Kliento prašymo įsigyti prekes priėmimas. Decoratedmetal.com priima tik Kliento prašymą, tačiau Kliento užsakytų prekių pirkimo-pardavimo sandoris laikomas sudarytu tarp Kliento ir Decoratedmetal.com nuo to momento, kai (i) prekės yra išsiųstos Klientui ir Decoratedmetal.com. informuoja apie tai Klientą; arba (ii) kai prekės pristatomos į Decoratemetal.com biurą ir Klientas jo nurodytais kontaktais informuojamas apie atsiėmimo galimybę (toliau (i) ir (ii) kartu arba atskirai – Išsiuntimo patvirtinimas). Jei Kliento užsakymas yra siunčiamas (pristatomas į Decoratemetal.com būstinę) daugiau nei viena siunta (siunta), Klientas gali gauti atskirą Siuntos patvirtinimą kiekvienai siuntai (siuntai) – tokiu atveju kiekviena siunta (siunta) ir kiekviena Siunta. Patvirtinimas ir atitinkamas siuntimas (pristatymas) bus laikomi atskirais pirkimo-pardavimo sandoriais tarp Kliento ir Decoratedmetal.com dėl Kliento įsigytų prekių iš elektroninės dekoredmetal.com parduotuvės. Klientas turi teisę bet kuriuo metu atšaukti bet kurios prekės užsakymą prieš išsiųsdamas Siuntos patvirtinimo pranešimą. Tokiu atveju Decoratemetal.com įsipareigoja grąžinti Klientui sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų.

3) Jei Decoratedmetal.com dėl svarbių aplinkybių negali pateikti Klientui užsakytos prekės, Decoratedmetal.com turi teisę pasiūlyti Klientui analogišką ar pagal galimybes panašesnę savo savybėmis prekę. Klientui atsisakius priimti prekę, kuri buvo pasiūlyta kaip analogiška ar panaši, Decoratedmetal.com įsipareigoja per 14 (keturiolika) darbo dienų grąžinti Klientui sumokėtus pinigus ir anuliuoti Kliento užsakymą.

4) Nepaisant visų Decoratedmetal.com pastangų, gali būti, kad tam tikrais atvejais elektroniniu paštu www.decoratedmetal.com esančios prekės gali būti įkainotos neteisingai. Decoratedmetal.com tikrina kainas vykdydamas Kliento pateiktą užsakymą norimoms prekėms įsigyti. Jei aptinkama klaida ir prekės kaina iš tikrųjų yra didesnė, nei buvo nurodyta elektroninėje parduotuvėje, Decoratedmetal.com prieš išsiųsdamas prekę susisiekia su Klientu jo nurodytais kontaktais ir patikrina, ar Klientas vis dar nori pirkti prekę. prekė už tinkamą kainą arba norėtų atšaukti užsakymą. prekės. Jei teisinga prekės kaina yra mažesnė nei nurodyta elektroninėje parduotuvėje www.decoratedmetal.com, Decoratedmetal.com parduoda prekę mažesne kaina ir išsiunčia prekę Klientui, o sumokėtą perviršį grąžina Klientui per 14 (keturiolika) darbo dienų, jei Klientas jau yra sumokėjęs už prekes.

5) Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, Kliento prieiga prie www.decoratedmetal.com interneto svetainės bus apribota.

6) Decoratedmetal.com įsipareigoja neperduoti Kliento konfidencialios informacijos, pateiktos registracijos metu, tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų numatytas išimtis.

7) Pirkti siūlomas prekes Decoratedmetal.com internetinėje parduotuvėje turi teisę visi asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų; jaunesni nei 18 metų asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą; juridiniai asmenys.

8) Draudžiama kopijuoti, naudoti, platinti, atgaminti puslapyje esančią informaciją ar jo turinį be raštiško Decoratedmetal.com svetainės savininko sutikimo; naudoti kompiuterines programas, kurios gali trukdyti šios svetainės veikimui ar kitaip trukdyti Decoratedmetal.com sistemos veikimui.

9) Klientai, nurodydami savo duomenis, turi naudoti angliškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių vardai turi prasidėti didžiąja raide. Būtina nurodyti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik prekių pristatymui, bet ir sąskaitos faktūros formavimui.

10) Klientai registruodamiesi turi nurodyti savo telefono numerį. Prieš išsiųsdama pirmąjį užsakymą, Decoratedmetal.com gali susisiekti su Klientais telefonu.

11) Decoratedmetal.com pasilieka teisę: • koreguoti informaciją svetainėje – nauji šių taisyklių punktai įsigalios iš karto po jų paskelbimo, • apriboti prieigą prie šios svetainės klientams, kurie nesilaiko šių taisyklių, • užsakyti retas, specialias prekes tik gavę išankstinį apmokėjimą už prekę • Klientui neatsiimant prekės iš Decoratedmetal.com per 1 mėnesį. ir jei Kliento banko sąskaitos numeris yra žinomas, pinigai Klientui grąžinami ir prekės nebesaugomos • jei Kliento banko sąskaitos numeris nežinomas, pinigai negrąžinami. Decoratedmetal.com apie tai informuoja Klientą turimais kontaktais ir prekė nebesaugoma: • patraukti baudžiamojon atsakomybėn asmenis, kurie nesilaiko šių taisyklių ar užsiima piktavale veikla.

12) Pirkdami prekes Decoratedmetal.com, klientai patvirtina, kad yra susipažinę su grąžinimo taisyklėmis ir garantijomis. (Grąžinimas ir garantijos)

13) Pagal LR PVM įstatymo komentaro 79 str., PVM sąskaitos faktūros išrašomos ir perrašomos tik tą pačią dieną, kai įvyksta pardavimas. Sąskaitos klaidos taisomos tik einamąjį mėnesį.

14) Klientai patvirtina, kad jiems yra žinoma apie savo teisę apžiūrėti įsigytą prekę jos atsiėmimo metu – t. y., patikrinti pakuotės būklę, jos turinį, kiekį, dydį ir prekių asortimentą. Jei gaminys nėra apžiūrėtas atsiėmimo metu, Decoratedmetal.com turi teisę nepriimti vėlesnių pretenzijų dėl prekės. Klientas privalo suteikti kurjeriui visas sąlygas, kad prekės būtų tinkamai pristatytos gavėjui. Jeigu gavėjas yra nepilnametis ir Klientas leido gavėjui priimti prekes, atsakomybė už pasirašytą siuntą tenka Klientui.

15) Prekė gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Nuotraukoje gali būti detalių, kurios neįeina į gaminio komplektą.

16) Prekių kiekis ribotas.

17) Visa informacija apie prekių prieinamumą, pristatymo ir pristatymo terminus yra orientacinė ir nelaikoma privalomu ar garantuotu Decoratedmetal.com pristatymo ar pristatymo laiku, nors dažniausiai Decoratedmetal.com prekes pristato (pristato) laiku, kad būtume laimingi. Klientai. Tuo atveju, kai Decoratedmetal.com Kliento užsakymo apdorojimo metu pastebi, kad Kliento pageidaujamos prekės nėra prieinamos, veiksmai, aptarti punkte Nr. 3.

18) www.decoratemetal.com matomos prekės kaina gali bet kada keistis dėl duomenų iš tiekėjų sinchronizavimo. Duomenų sinchronizavimas vyksta 24 valandas per parą. per dieną.

19) Skelbimuose kainos, kiekiai, kita informacija apie prekes gali skirtis dėl duomenų sinchronizavimo, kuris vyksta 24 valandas per parą. per dieną, ir nesutampa su www.decoratedmetal.com svetainėje esančia informacija. Laikoma teisinga informacija, pateikta svetainėje www.decoratedmetal.com.

20) Prašymą/skundą dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. paštas officeba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51 , faks. 8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) arba užpildyti prašymo formą EGS platforma http://ec.europa.eu/odr/. Pastaba: Visais atvejais Klientų maloniai prašome pirmiausia susisiekti su Decoratedmetal.com, el. paštu info@decoratedmetal.com arba skambinti +37061044989.

Kontaktai
info@decoratedmetal.com
+37061044989
Adresas

Sėlių g. 29-19
08125 Vilnius, Lietuva

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį